Medewerkers

 

Directie

Judith Tegelaers (Directeur-bestuurder)
tegelaers@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 50
  Judith  Tegelaers
 

Financiƫn

Boy Biekhram
biekhram@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 72
  Boy  Biekhram
 

Managementassistente

Gemma Bulte (maandag, dinsdag, donderdag)
bulte@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 70
  Gemma  Bulte
 

Monumentenwacht

Leo Bredie (Hoofd Monumentwacht)
bredie@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 66
  Leo  Bredie
 
Sander Moorees (Technisch adviseur)
moorees@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 68
  Sander  Moorees
 
Ruud Baak (Technisch adviseur)
baak@erfgoedhuis-zh.nl
  Ruud  Baak
 
Monumentenwachters van het Erfgoedhuis ZH
Bas Deelen (06 50 60 59 31)
Daan Dieleman (06 12 65 50 50)
Ingmar van Gaalen (06 50 44 89 98)
Cor Langerak (06 21 54 49 16)
Rien van Meggelen (06 50 21 18 99)
Eelco Overbeeke (06 20 34 72 67)
mw@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 66
  Monumentenwachters  van het Erfgoedhuis ZH
 
Christa Weustink (Secretariaat)
weustink@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 65
 
 

Personeel & Organisatie

Annelies Groot
groot@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 93
  Annelies  Groot
 

PR & Communicatie

Saskia Boom
boom@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 75
  Saskia  Boom
 

Erfgoed & Beleving

Evelien Masselink (Hoofd Erfgoed & Beleving)
masselink@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 87
  Evelien  Masselink
 
Marion Loomans (Secretariaat)
loomans@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 88
  Marion  Loomans
 
Annemarie Pothaar (Consulent Erfgoededucatie)
pothaar@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 57
  Annemarie  Pothaar
 
Marloes Wellenberg (Webredacteur geschiedenisvanzuidholland.nl)
wellenberg@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 81
  Marloes  Wellenberg
 
Ad van der Zee (Consulent)
vanderzee@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 89
  Ad  van der Zee
 
Tamara van Zwol (Consulent)
vanzwol@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 96
  Tamara  van Zwol
 

Erfgoed & Ruimte

Onno Helleman (Hoofd Erfgoed & Ruimte)
helleman@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 55
  Onno  Helleman
 
Marc Laman (Consulent)
laman@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 56
  Marc  Laman
 
Christien Manus (Secretariaat)
manus@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 51
  Christien  Manus
 
Ellen Steendam (Consulent)
steendam@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 84
  Ellen  Steendam
 
Janneke van Haver-Plas (Consulent)
plas@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 54
  Janneke  van Haver-Plas
 

Receptie

Ineke van Heijst
vanheijst@erfgoedhuis-zh.nl
015 215 43 50
  Ineke van Heijst